2023/2024 õa
Õpetajad ja klassijuhatajad | Õppeaine, klassijuhatamine | Kontakt |
Agne Piibar | 3.B kl klassiõpetaja, kehaline 1.b, 3.b, 4.b, 5.b kl |
agne.piibar@aasmaekool.ee |
Aile Pent | eriklassi õpetaja | aile.pent@aasmaekool.ee |
Aivar Pent | tehnoloogiaõpetus 4.-9.kl, liiklusõpetus 3. kl, 5. kl klassijuhataja |
aivar.pent@aasmaekool.ee |
Anna Valgeväli | abiõpetaja | anna.valgevali@aasmaekool.ee |
Anu Ariste | inglise keel 5.b, 6.kl I rühm, 7.-9.kl 7.A/7.e kl klassijuhataja |
anu.ariste@aasmaekool.ee |
Anu Kuusler |
3.A kl klassiõpetaja, loodusõpetus 5. kl, 7. kl | anu.kuusler@aasmaekool.ee |
Anu Linnamägi | 6. kl klassijuhataja, kunstiõpetus 6.kl |
anu.linnamagi@aasmaekool.ee |
Egne Korol | eesti keel ja kirjandus 7., 8. kl, kirjandus 6.kl | egne.korol@aasmaekool.ee |
Helene Kala | matemaatika 5. a kl, 6.kl I rühm, 7.kl II rühm, 9.kl I rühm | helene.kala@aasmaekool.ee |
Helje Kala | 4.A kl klassiõpetaja | helje.kala@aasmaekool.ee |
Jelena Suhhanova | vene keel 6.-9. kl, 5.B kl klassijuhataja |
jelena.suhhanova@aasmaekool.ee |
Kadri Sulp | ajalugu 5.-9. kl, ühiskonnaõpetus 9.kl, 7.B kl klassijuhataja |
kadri.sulp@aasmaekool.ee |
Kai Klein | keemia, füüsika 8.-9.kl., loodusõp 7.e |
kai.klein@aasmaekool.ee |
Katrin Reinsalu-Kütsen | 2. kl klassiõpetaja. kunst 4.a, loodusõp 4.a, matem õpiabi 4. kl |
katrin.reinsalu@aasmaekool.ee |
Kelly Keevallik |
1.B klassiõpetaja, inglise keel 3.a, b | kelly.keevallik@aasmaekool.ee |
Kristina Argel | töötamine peatunud | kristina.argel@aasmaekool.ee |
Kristjan Küttis | kehaline kasvatus 1., 2., 3.a, 4.a, 5.a, 6., 7., 8., 9., 8.B kl klassijuhataja |
kristjan.kuttis@aasmaekool.ee |
Liia-Mai Niidu | kunstiõpetus 7.-9. kl, kästiöö ja kodundus 5.-9. kl |
liia-mai.niidu@aasmaekool.ee |
Maarja-Liis Tahk | matemaatika 6. II rühm, 7. kl III rühm, 8.kl II rühm, 9.kl II rühm, 8.A kl klassijuhataja |
maarja-liis.tahk@aasmaekool.ee |
Mare Mark | hispaania keel 6. kl | mare.mark@aasmaekool.ee |
Merike Raudkivi |
muusika 1.-9.kl, 9.B kl klassijuhataja |
merike.raudkivi@aasmaekool.ee |
Merle Laretei | 1. A kl klassiõpetaja, kunst 5.kl, käsitöö ja kodundus 4.a |
merle.laretei@aasmaekool.ee |
Piret Kunts | matemaatika 5.kl b, 7 kl I rühm, 8.kl I rühm, rütmika 1. kl |
piret.kunts@aasmaekool.ee |
Piret Tillo | inimeseõpetus 5.-8. kl, ühiskonnaõp 6.kl, inglise keel 2., 4., 5.a, 6. II rühm., 9.kl õpiabi, 9.A kl klassijuhataja |
piret.tillo@aasmaekool.ee |
Siiri Jantson | eesti keel 5., 6., 9.kl, kirjandus 5., 9.kl | siiri.jantson@aasmaekool.ee |
Siret Saarniit | loodusõpetus 6.kl, bioloogia, geograafia 7.-9. kl |
siret.saarniit@aasmaekool.ee |
Tiina Selke | muusika 1.-3. kl, folklooriõpetus 4.kl |
tiina.selke@aasmaekool.ee |
Toivo Värbu | esinemisõpetus 8.kl | toivo.varbu@aasmaekool.ee |
Urmi Tõlgo | 4.B kl klassiõpetaja, informaatika 5. ja 7. kl |
urmi.tolgo@aasmaekool.ee |