KOOLIVORM

Lp lapsevanemad!
Ääsmäe kooli õpilased on koolivormi kandnud alates 2015/2016 õppeaastast. Koolivorm on kujundatud just meie kooli õpilaste ja nende vanemate soove silmas pidades mugavaks ja praktiliseks koolirõivaks. Võtsime koolivormi kasutusele sellepärast, et see aitab kõiki õpilasi tunda kooliperre kuuluvana ja loob akadeemilisema keskkonna.

Juba sellel õppeaastal oli koolivormi kandjaid silmatorkavalt palju, rohkem muidugi nooremate õpilaste hulgas. Soovime näha koolivormi iga õpilase seljas.

Kui te koolivormi kevadel tellite, saate tellitu kätte augusti lõpus koolimajast. Koolivormi saab tellida ka jooksvalt e-poe kaudu ja vajadusel on võimalik suurusi proovida ka ettevõtte Norrison OÜ vabrikupoes Tallinnas. Kõik koolivormiga seotud informatsioon on üleval kooli kodulehel.

Lugupidamisega,
Jaanus Kallion
Ääsmäe PK direktor

► Koolivormi tellimise ja ostmise ÜLDINFO avaneb siit