„Tagasi kooli“ nädal 23.-27.01.17

Lp lapsevanemad, vilistlased ja külalised!

Ääsmäe Põhikool kutsub taas lapsevanemaid, vilistlasi ja külalisi tutvuma ning osa saama meie igapäevasest koolielust. Tulemas on  meie kooli „Tagasi kooli“ nädal, mil ootame  tundi andma ja kogemusi jagama külalisõpetajaid.
Külalisõpetajate tunnid võimaldavad muuta koolielu mitmekesisemaks, vahendades õpilastele praktilisi teadmisi ja kogemusi erinevatest eluvaldkondadest.
Eelmisel õppeaastal saime väga positiivse tagasiside nii meie õpilastelt, õpetajatelt kui ka lektoritelt endilt. Olid vahvad ja põnevad koolitunnid!

Seoses sellega pöördume teie poole palvega anda Ääsmäe Põhikoolis üks koolitund, kus räägiksite oma tööst või hobist. Tunni võib läbi viia teie poolt valitud klassis või vanuserühmas. Samuti on teretulnud õpitubade korraldamine.

Soovime kõigile julget pealehakkamist ning ootame mõtteid ja ettepanekuid tunni teema ja soovitava tunni aja kohta
e-posti aadressile riina.kink@aasmaepk.edu.ee (soovitavalt 19. jaanuariks).

Tunnid toimuvad 23.–27. jaanuarini.

Kohtumiseni koolis!
Riina Kink